Tropian filtreli trokar sistemi,  laparoskopik cerrahi esnasında oluşan duman ve zararlı gazları ortadan kaldırarak daha net bir görüş alanı sunmaktadır.

No Veress Technic
Medline Medikal | Macro Seal 2
1438
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1438,qode-social-login-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid
 

Macro Seal 2

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1552742420471{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: rgba(255,255,255,0.5) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1552742448790{padding-left: 0px !important;}”][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”1377″ img_size=”full” direction_nav=”yes” control_nav=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1552742455274{padding-right: 0px !important;}”]

 • Macro Seal 2

 • Duman emicili monopolar forceps.

  Duman tahliyesi olan Macroseal 2 ™, duman tahliyesi olan benzersiz ve patentli bir monopolar doku sızdırmazlık cihazıdır. Son derece yenilikçi tasarımı, geleneksel forsep tasarımlarıyla birçok sorunu çözmüştür. Cerrahi duman çıkarılması da dahil olmak üzere.

  Duman tahliyesi

  Benzersiz ve patent bekleyen tasarım türünün ilk örneğidir. Forsep ucunda cerrahi duman çıkarılmasını sağlayan. Cerrahi dumanın tehlikeleri iyi bilinmektedir ve belgelenmiştir. Actiseal 2 Bipolar fingerswitch ™, cerrahi duman tahliyesini işlevine sokan ilk ve tek foreptir.

  El aktivasyonu

  Macroseal 2 ™ elle çalıştırılan bir aygıttır, vücudun yanındaki düğmeler doku tutulduğunda ve sıkıldığında aktive edilir. Akımı etkinleştirmek için ayak şalterine gerek yoktur. Macroseal 2 ™, Valleylab tip 3 pin fişiyle standart olarak gelir ve tüm elektrocerrahi jeneratörleriyle uyumludur.

  Yapışmaz ipuçları

  Isı iletken yapışmaz uçlar, ısıyı ameliyat bölgesinden uzağa çekmek için hareket eder ve bu nedenle eskarın uç kısmına kadar birikmesini azaltır. PFTE kaplama uygulaması.

[/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”Ürün Detayları” border=”yes” border_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff”][vc_empty_space][vc_single_image image=”1439″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” qode_css_animation=”” qode_hover_animation=”zoom_in”][vc_separator type=”normal” color=”#ffffff” thickness=”1″ up=”50″ down=”50″][/vc_column][/vc_row]