Tropian filtreli trokar sistemi,  laparoskopik cerrahi esnasında oluşan duman ve zararlı gazları ortadan kaldırarak daha net bir görüş alanı sunmaktadır.

No Veress Technic
Medline Medikal | Actiseal 2
1374
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-1374,qode-social-login-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid
 

Actiseal 2

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1552742539680{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: rgba(255,255,255,0.5) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1552742544563{padding-left: 0px !important;}”][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”1379″ img_size=”full” direction_nav=”yes” control_nav=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1552742549339{padding-right: 0px !important;}”]

 • Actiseal 2 Elden Kontrollü Bipolar

 • Actiseal 2 Duman tahliyeli Bipolar fingerswitch ™, piyasada bulunan en gelişmiş el tipi bi-polar teknolojisidir. Son derece yenilikçi tasarımı, geleneksel forsep tasarımlarıyla birçok sorunu çözmüştür. Cerrahi duman çıkarılması da dahil olmak üzere.

  Duman Tahliyesi

  Benzersiz ve patent bekleyen tasarım türünün ilk örneğidir. Forsep ucunda cerrahi duman çıkarılmasını sağlayan. Cerrahi dumanın tehlikeleri iyi bilinmektedir ve belgelenmiştir. Actiseal 2 Bipolar Fingerswitch ™, cerrahi duman tahliyesini işlevine sokan ilk ve tek forcep’tir.

  El aktivasyonu

  Actiseal 2 Bipolar Fingerswitch ™ elle çalıştırılan bir cihazdır, doku tutulduğunda ve sıkıldığında vücudun yanındaki düğmeler etkinleşir. Akımı etkinleştirmek için ayak şalterine gerek yoktur. Vallaylab’da (Medtronic), Conmed, Megadyne, Bovie’de bulunan üçüncü el aktivasyonu pimi, el aktivasyonu ile kullanmak için gereklidir (Diğer modeller, el aktivasyonu modu olmayan jeneratörler için mevcuttur).

  Yapışmaz Uçlar

  Isı iletken yapışmaz uçlar, ısıyı ameliyat bölgesinden uzağa çekmek için hareket eder ve bu nedenle eskarın uç kısmına kadar birikmesini azaltır. Bir PFTE kaplamanın uygulanması, yapışmaz pazardaki en iyi olma özelliğini arttırır.

  • PMS8208
  • 0,8mm uçlu, 4 metre kablo ve parmakla kumanda düğmesi
  • Paket miktarı 20
  • PMS8212
  • 1.2mm uçlar, 4 metre kablo ve parmakla kumanda düğmesi
  • Paket miktarı 20

[/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”Ürün Detayları” border=”yes” border_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff”][vc_empty_space][vc_single_image image=”1381″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border” onclick=”link_image” qode_css_animation=”” qode_hover_animation=”zoom_in”][vc_separator type=”normal” color=”#ffffff” thickness=”1″ up=”50″ down=”50″][/vc_column][/vc_row]